tr
tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Meva Prefabrik, hayalinizdeki evde yaşamanızı sağlayan bir inşa firmasıdır. Yıllardır üretim işi ile uğraşan firmamıza, oturmak istediğiniz ev ile alakalı bilgiler vererek bungalov ev, çelik ev, konteyner ev ve ahşap ev formatında yapılara sahip olabilirsiniz. Uzman ekibimiz, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, size en uygun ev tipini sunacak ve onay vermeniz durumunda hazırlıklara başlayacaktır.

Hayal ettiğiniz evleri gerçeğe dönüştüren Meva Prefabrik, hazır modeller de sunmaktadır. Böylece ne istediğinize karar verme aşamasında fikir edinebilmeniz mümkündür. Beğendiğiniz model üzerinden yetkili ekibimiz ile iletişime geçerek eklemek ya da çıkartmak istediğiniz özellikler hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

Meva Prefabrik web adresimizin ana sayfasının sağ üst köşesinde bilgi alabileceğiniz telefon numaramız, mail adresimiz ve sosyal medya hesaplarımız bulunmaktadır. Ekibimiz tarafından yapılan inşalar aşağıda belirtilmektedir.

Bungalov Ev

Meva Prefabrik tarafından yapılan konut türlerinden bir tanesi bungalov evlerdir. Bungalov evler, beton yığını yapılardan uzaklaşmak isteyenler için ideal bir ev türüdür. Genellikle tatilde kullanılması amacıyla yapılan bungalovlar, modern yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Konteyner Ev

Meva Prefabrik tarafından hızlı ve özenli bir şekilde üretilen konteyner evler, oldukça modern ve bütçe dostudur. Prefabrik evler, ekibimiz tarafından istenen yere monte edilebilmektedir. Bu süreç çok hızlı ilerlediği için ev sahibi olmak isteyenler, konteyner evleri tercih etmektedir.

Çelik Ev

Çelik evler, Meva Prefabrik firmamızın uzman olduğu konulardan biridir. Depreme dayanıklı ve yalıtımlı olarak üretilen çelik evler, betonarme yapılara göre çok kısa sürede hazırlanmaktadır. Betondan daha dayanıklı ve daha uygun fiyatlı olması nedeniyle, çelik evler günümüzde en sık talep edilen yapılardır.

Ahşap Ev

Her birey, hayatının bir döneminde doğaya yönelmek ve ahşap evlerde yaşamak istemektedir. Bu isteği gerçeğe dönüştüren Meva Prefabrik, hayalinizdeki ahşap eve sahip olabilmeniz için çalışmaktadır. Pek çok farklı modelde yapılabilen ahşap evler, müşterilerimizin isteğine göre dizayn edilebilmektedir.

Hayal ettiğiniz evde yaşamak istiyorsanız, Meva Prefabrik sizin için en doğru adrestir. İşinin ehli ekibimiz tarafından kısa süre içerisinde oturmaya hazır hale getirilen siparişleriniz, sizin zevkinizi yansıyacaktır.